Gymles/Balsporten voor groep 5,6,7,8.

!!! Beste ouders,
Helaas is er op dit moment nog niet genoeg animo voor de workshop balsporten. Dat is jammer, maar dit betekent wellicht dat dit onderdeel minder in trek is. Het concept kan daarom worden aangepast naar een ander onderdeel, mits hier voldoende belangstelling voor is.
De lessen zullen dan bestaan uit twee delen. De eerste helft van de les bestaat uit drie verschillende onderdelen: stoeien, freerun-onderdelen en turnen. De tweede helft van de les zal bestaan uit verschillende grote tik- en trefbalspellen.
Ik hoop dat hier meer animo voor is, zodat we met z’n allen lekker in beweging kunnen zijn! Voor vragen kunt u mailen naar j.broersma@ronduitonderwijs.nl

 

Balsporten

 

In deze cursus maken de leerlingen (groep 5,6,7,8) kennis met drie verschillende balsporten: slagbal/honkbal, hockey en basketbal. Gedurende acht weken worden deze sporten stap voor stap aangeleerd en verdiept.


Elke sport wordt behandeld in twee lessen:

  • Les 1: kennismaking met de sport, uitleg van de belangrijkste spelregels en oefenen van basisvaardigheden.
  • Les 2: verdieping in techniek, tactisch inzicht en toepassing in spelvormen.

De module start met een introductieles, waarin de drie sporten kort worden geïntroduceerd en leerlingen actief kennismaken met de basis van elke sport.

We sluiten de reeks af met een wedstrijdles, waarin de aangeleerde vaardigheden worden toegepast in verschillende partijvormen. Op deze manier laten leerlingen zien wat zij gedurende de module hebben geleerd.

 

Informatie

Deelname: € 16,-
Leeftijdcategorie: 10 jaar, 11 jaar, 8 jaar en 9 jaar
Inschrijvingen: 16 / 6
   
Datum: maandag 5 januari 2026 t/m maandag 2 maart 2026
Tijd: 14:00 - 15:00
   
Adres: Saskerstraat 22
1831CR Koedijk
   
Inschrijven

Vragen over deze activiteit

DIT IS GEEN INSCHRIJFFORMULIER

Voornaam
Tussenvoegsel(s)
Achternaam
E-mailadres
Telefoonnummer
Bericht
Ja, ik ga akkoord met het privacy statement.